171Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Baranpanel satlik domayinler siteler

Baranpanel satlik domayinler siteler

Bunların yanı sıra, yarışmanızı planlarken aşağıdaki soruları da yanıtlamanız gerekecek. •Bu yarışma ne zaman yapılacak ve ne kadar sürecek? •Katılımcılardan hangi bilgiler istenecek? •Hangi Sesli sohbet platformlar üzerinden bu yarışma yapılacak? •Yarışma nasıl bitecek?

Bu soruların yanıtlarını verdiğinizde, online yarışmanızla ilgili belli bir plan oluşmaya başlayacaktır.

Katılım koşulları ve kuralları belirleyin

Yarışmanız için katılım koşulları ve yarışma kurallarını belirlemeniz de gerekecektir. Bu koşulların önceden belirlenmesi, yarışma sırasında veya sonrasında yaşanabilecek sorunların önüne geçer ve marka olarak sıkıntılar yaşamamanızı sağlar.
Katılım koşulları ve kurallarının katılımcılar tarafından anlaşılması ve onlar tarafından görülmesi oldukça önemli. Bu nedenle yarışmaya katılmadan önce bu koşulları onların görebilecekleri şekilde sunun.

Bunun yanı sıra, kullanıcılardan aldığınız bilgilerin hangi amaçla kullanılacağını da onlara belirtmeniz, kişisel bilgi güvenliği açısından kullanıcıların daha rahat bir şekilde yarışmaya katılmalarını sağlar.

Yarışmanızın reklamını sesli chat sitesi üzerinde yapın

Bu yarışmalarınızı hangi platformlar üzerinde yapmayı planlıyorsanız, bu mecralarda tanıtım çalışmaları yapmaya başlamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra sadece tek bir sosyal mecra üzerinde bu yarışmayı yapıyor olsanız dahi, diğer platformlarda da bu yarışmanın reklamını yaparak, buradaki takipçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

10 Eki 2017 202 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder