307Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : sesli oda tanitimi chat

sesli oda tanitimi chat

Mrhaba arkadaslar bugun burda sesli oda tanitimi anlatacagiz nasil oda sahibi olunur sizinde kendi odaniz olsun
istiyorsuniz bizden daha fazla bilgi ala bilirsiniz
hekese elimizden gelen kolaylik yapariz seslisezon

Bir çok faaliyet gösteren yüksek kişilere sahip odalarımız ve bu odalarda oda etkinliklerimizde vardır. ve odalar arası yaraşmalar düzenleyip birinci olan odalara ödüller verilmektedir.

Türkçe play : Bu odamız insanlarımızın giriş yaparken düştüğü ilk odadır. Bur da sohbet etmeye başlarlar ve insanlarla tanışırlar. Genellikle gece saatleri 23:00 saatine kadar hareketli çalınır, o saat’den sonrası ise hareketli parça olarak devam eder.

Canlı Müzik: Bu odamız canlı odasıdır. Genellikle iyi sesler’den oluşan insan kitlesine sahip kişilerin oluştuğu bu odada güzel eserler canlı okunur ve insanlarımız tarafından oldukça hoş dinlenir. Belli bir hafta belirlenir ve bu hafta içerisinde güzel bir canlı etkinlik düzenlenerek bir çok başka siteden insanlar davet edilerek güzel bir gece düzenlenir.

Yarışma Odası: Bu odamız etkinlikleriyle hemen hemen her gün insanlara karşı güzel bir oyunlar sunarak onların vakitlerine vakit katar. Tabu, kelime, harf bulma, sayı bul, bilmece gibi çeşit çeşit oyunlarıyla sizlere her dakika, her saniye oyun ortamı yaratır.

İslam Odamız: Her cuma gecesi Yasin-i şerif’imiz ile insanlarımıza mikrofon ile okunur ve güzel bir gece yaşanır. İlahileri ile, dini ile en güzel odalarımızın bir tanesidir. Dış panel oda resmi ile dikkatlerini üzerine toplayan İslam odamız en güzel insanlarını ağırlamaktadır.

Türkülerimiz: Türküleri ile insanlarımıza huzurlu bir ortam, sınırsız bir güzel dostlukların var olmasına olanak veren bu odamız’da genellikle türkü ağırlık ile çalınır ve tüm türkü sever insanımızın bir arada olduğu bir odadır.

Bir çok genel odamızın etkinlikleri bu şekildir. Bilmeniz gereken ve aklınızda bulunması gereken odalarımızın etkinliklerini ayrıntılı bir şekilde paylaşım yaptık. Daha sizlere anlatamadığım bir çok odamızın etkinliği de vardır. Onları da platformumuz üzerinde kendiniz zamanla alışıp göreceksiniz.

15 Nis 2017 162 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder